[ad_1]

بیش از 84،700 کشته ، 1564 قربانی در 24 ساعت گذشته ، هرگز این تعداد را نداشته اند. مرگ ویروس کرونا در انگلیس به طرز وحشیانه ای بازمی گردد ، بدتر از موج اول. متضررترین کشور اروپا و همچنین بیشترین انتقادات به دلیل سو mis مدیریت اپیدمی ، اکنون به این واکسن متکی است: 2.6 میلیون شهروند قبلاً آن را دریافت کرده اند و نخست وزیر اعلام می کند که شتاب بیشتری دارد. بوریس جانسون گفت: “ما در 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز هفته ، در اسرع وقت واکسیناسیون می کنیم ؛ وزیر بهداشت در مورد این موضوع به موقع صحبت خواهد کرد.”

در ایتالیا از آستانه 80 هزار کشته عبور کرده است

پس از انگلیس ایتالیا می آید ، که امروز از آستانه 80،000 قربانی Covid-19 عبور کرده و در آنجا یک مصوبه جدید در حال بررسی است ، مصوبه دیگری. طبق اولین پروژه ، سفر بین مناطق می تواند تا 5 مارس ممنوع باشد.

در فرانسه ، موارد مثبت جدید در 24 ساعت با سرعتی بالاتر از 20،000 حرکت می کنند و صحبت از محدودیت های جدید است. منع رفت و آمد مسدود یا سخت تر ، این پنج شنبه شناخته خواهد شد زیرا این کشور نشانه های بیشتری از عدم تحمل را نشان می دهد. در فرانسه ، 1٪ از تست های مثبت نسخه انگلیسی را تشخیص می دهد.

نسخه انگلیسی فرانسه و سوئیس را می ترساند

آنجا سوئیس او همچنین به آنها آلوده است و به همین دلیل مقامات محلی دستور بسته شدن همه مغازه های ناچیز را داده اند و همچنین الزام به کار در خانه برمی گردد.

ویروس همچنین به ایالات متحده ، برزیل و مکزیک ادامه می یابد روسیه. در اینجا ، ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور به دولت دستور داد تا سرعت واکسیناسیون را که تاکنون 1.5 میلیون روس سود داشته است ، تسریع کند. این بخشنامه قصد دارد هفته آینده با کل جمعیت به طور دسته جمعی آغاز شود. ظاهراً با واکسن روسی Sputnik V ، ساخته شده در زمان رکورد ، قبلاً در ماه آگوست ثبت شده است ، واکسنی که رئیس جمهور بهترین آن را در جهان نامید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.