[ad_1]

سعی می کنم فکر کنم

حمله به كنگره آمریكا به هیچ وجه نمی تواند آن را مطالبه كند ترامپ، به خوبی می داند که چنین جنونیتی چهره ، اقتدار و نبردهای وی را برای ادعای تقلب در انتخابات غیر قانونی می کند. وایکینگ – تصویری نمادین از آنچه در 6 ژانویه رخ داد – بهانه ای بود ، من نمی دانم سازمان یافته یا نه ، برای در زیر ریاست جمهوری

بنابراین ، هیچ اقدام کودتایی توسط ترامپ در واقع به این شکل نبوده است کارناوال شرم آور و بی مزه – توسط افرادی انجام شده است که حداقل شایسته تعمیق تحقیقات هستند – که فقط تأثیرات منفی بر ریاست جمهوری داشته است. به خصوص پس از 4 مورد مرگ.

جهان خارج ، چه در آمریکا و چه در اروپا ، نسبت به حوادث واشنگتن متحیر شده و ترامپ را به نقض نهادهای دموکراتیک متهم کرده است. در ایتالیا ، عصبانی ترین مفسران، همانهایی که چند سال پیش اتاقی را در مجلس سنا به شخصی اختصاص داده بودند که دارای بالکلاوا بود و با کپسول آتش نشانی در دست ، با تهدید به سمت کارابینی ها می رفت. درست است.

واقعیت کودتا، ظریف تر ، ظریف تر ، امروز فرسوده است: تعلیق پروفایل های اجتماعی رئیس جمهور ایالات متحده و کسانی که در آمریکا از او حمایت می کنند. توییتر ، فیس بوک و غیره تصمیم گرفته اند که چه کسی می تواند صحبت کند و چه کسی نمی تواند ، و مهمتر از همه چه چیزی درست است و چه نه

امروز ، فقط با این شکایت ، لیبرال دموکراسی تمام شد. به جز دیوانه های وایکینگ!

این کلید آزادی اندیشه از طرف موضوعات حقوق خصوصی به موضوعات حقوق عمومی. بنابراین ، کشورها به تشک شرکت های چند ملیتی خلاصه می شوند. اما امروز ، و نه تنها با توجه به بیان آزاد اندیشی ، چنین نیست.

اکنون پیشنهاد دم برای استیضاح علیه رئیس جمهور فعلی یا برکناری وی تحت ماده 25 متمم. دموکرات ها به جای ترمیم قلب یک کشور کاملاً پاره شده ، انتقام می خواهند – برای تحقیر و damnatio memoriae – به دشمن سیاسی آنها n. 1، دونالد ترامپ. به هر حال ، این معما نیست بایدن فاقد حساسیت و موقعیت سیاسی است لینکلن.

من در طول این داستان چنین فکر می کنم جورج اورول که در 1984:
اگر آزادی معنایی دارد ، به معنای حق گفتن آنچه را که نمی خواهند بشنوند به مردم گفته می شود

جوزپه پالما

*** *** ***

شورای ادبی:

1) توسط پائولو بچی و جوزپه پالما ، “دموکراسی در قرنطینه. چگونه ویروس به کشور سرایت کرده است“، نسخه های Historica ، آوریل 2020

در اینجا پیوندهای خرید وجود دارد:

*** *** ***

  • توسط جوزپه پالما ، «دانته ، از زبان به وطن. در هفتصدمین سالگرد درگذشت وی (1321-2021) ، ما هنوز “پسران قرن سیزدهم” هستیم.، با گزیده ای از دیباچه توسط گابریل د آنونزیو برای نسخه تاریخی کمدی 1911 ، Gds ، مارس 2020 (نسخه کتاب الکترونیکی) ؛ آوریل 2020 (نسخه کاغذی).

الف) نسخه کتاب الکترونیکی: 👇👇👇

https://www.amazon.it/dp/B086394N85/ref=mp_s_a_1_1؟keywords=dante + dalla+ Language+to+patria&qid=1584637798&sr=8-1

https://www.ibs.it/dante-dalla-lingua-alla-patria-ebook-giuseppe-palma/e/9788835387084

ب) چاپ مقاله:


تلگرام
با تشکر از کانال تلگرام ما می توانید با انتشار مقالات جدید از سناریوهای اقتصادی به روز باشید.

⇒ ثبت نام کنید بلافاصله. مستقیما


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *