[ad_1]

همانطور که انتظار داشتیم به طور انحصاری در InsideOver چند روز پیش ، دولت ترامپ تصمیم گرفت اسناد فوق محرمانه مربوط به آن را از طبقه بندی خارج کند روسای گیت. همانطور که گزارش شده است اخبار فاکس، دیروز ، رئیس کمیته قضایی سنا ، جمهوری خواه لیندزی گراهام را فاش کرد یک سری اسناد محرمانه تعیین تحقیقات طوفان کراس فایر “یکی از ناکارآمدترین و فاسدترین تحقیقات در تاریخ FBI و وزارت دادگستری.” گراهام به عنوان رئیس کمیته قضایی سنا گفت: “من تصمیم گرفتم همه رونوشت سپرده ها ، از جمله نظارت کمیته سنا بر تحقیقات را آزاد کنم. طوفان کراس فایر. ما تا آنجا که ممکن است مطالب را منتشر کردیم. “

“بررسی توفان کراس فایر یک مضحکه است”

دادگاه فیسا توضیح می دهد لیندسی گراهام، “من فریب خوردم. محققان ، به استثنای موارد قابل توجه ، فوق العاده مغرض بودند و از اختیارات خود برای اهداف سیاسی استفاده می کردند. قربانیان تحقیقات زندگی خود را زیر و رو کرده بودند. امیدوارم تحقیقات ضد جاسوسی محدود شود و این هرگز در آمریکا تکرار نشود. رهبری FBI به رهبری جیمز کومی و اندرو مک کیب یا بسیار بی کفایت بود یا به عمد جنایات بزرگی را مرتکب می شد. خواسته ها برای صدور حکم FISA علیه کارتر پیج – دستیار سابق ترامپ ، ویرایش. – آنها یک مضحکه بودند و کسانی که آنها را امضا کردند اعتراف کردند که اگر آنها بدانند اکنون چه می دانند ، آن را امضا نمی کنند. دشوار است باور کنیم که مقامات ارشد FBI نمی دانستند پرونده استیل رد شده است. باور اینکه هشدارهای سیا و سایر آژانس ها در مورد قابلیت اطمینان کریستوفر استیل و پرونده وی برای رهبران شناخته نشده بود ، به همان سختی است. “

“FBI از اطلاعات اطلاعاتی میفسود اطلاع داشت.”

در پرونده عامل پردازش 1 پردازش شده است، متن بازجویی توسط کمیته دادگستری سنای ایالات متحده در 3 مارس 2020 از عوامل FBI که تحقیقات را علیه روسای گیت انجام می دهند ، نام جوزف میفسود، استاد اسرارآمیز مالت که با پردیس لینک در رم همکاری می کند. طبق بازسازی رسمی ، میفسود ، استاد مالتایی مفقود شده در حال حاضر به پاپادوپولوس گفت که او آموخته است که دولت روسیه “به صورت ایمیل” “مواد سازش” (کثیفی) روی هیلاری کلینتون داشته است. در آن زمان ، مشاور رئیس جمهور پیشین این اطلاعات را به کمیساریای عالی استرالیا در لندن الكساندر داونر ، كه به نوبه خود همه چیز را به مقامات آمریكایی گزارش می داد ، تكرار می كرد. از این رو ، در 31 ژوئیه 2016 ، FBI روابط ادعایی ترامپ و روسیه را بررسی کرد ، ادعاهایی که بعداً متناقض به نظر می رسید.

همانطور که کریس بلکبرن ، متخصص اطلاعات ، اشاره می کند در توییتر ، دقیقه ای را مرور می کند ، “FBI این را می دانست جوزف میفسود با مربیان اطلاعات ایتالیایی در پردیس Link در رم کار کرد. زیرا FBI نیز در آنجا کار می کرد. “بدیهی است که مولر نمی خواست او را در گزارش خود بگنجاند.” سپس به جز “عامل روسی”. همانطور که اشاره می کند تحقیقات RealClear، پس از مشخص شدن میفسود به عنوان مردی که ادعا می کرد با پاپادوپولوس صحبت کرده است ، تیم مولر در واقع وی را مردی با تماس های مهم روسی توصیف کردند. با این حال ، این توصیف از معلم مالتی ، ارتباطاتی را که خود میفسود نادیده می گیرد ، نادیده می گیرد او با دولت ها ، سیاستمداران و نهادهای غربی ارتباط داشت، از جمله سیا ، اف بی آی و اطلاعات انگلیس. جالب اینکه ، علیرغم نقش اصلی میفسود در تحقیقات ، FBI در فوریه 2017 فقط یک مصاحبه کوتاه با او در لابی هتلی در واشنگتن دی سی انجام داد. تیم مولر بعدا ادعا کرد که میفسود اظهارات نادرستی کرده است. از مأموران FBI ، اما مانند آنچه که پاپادوپولوس اتفاق افتاد ، او را استیضاح نکنید. چگونه او می تواند یک نماینده روسی باشد؟ و اگر عصر ، چرا از او س questionال نشد؟

پرونده استیل

وسط حفاری اسناد محرمانه و منتشر شده توسط گراهام ، جدال های باورنکردنی جدیدی در مورد پرونده استیل وجود دارد که دونالد ترامپ را به تبانی با کرملین متهم کرد. همانطور که جان سلیمان اشاره می کند فقط اخباراندکی پیش از آنکه FBI از پرونده وی برای دستیابی به دستور نظارت علیه کارزار انتخاباتی ترامپ استفاده کند ، کریستوفر استیل با مقامات وزارت امور خارجه ملاقات کرد و اطلاعاتی را در مورد انجام مسکو در کنسولگری روسیه ارائه داد. به تو مرا دوست داری. فقط یک مشکل از این اطلاعات جاسوس سابق انگلیس وجود داشت: روس ها در بزرگترین شهر فلوریدا کنسولگری نداشتند. این در مورد قابلیت اطمینان آن بسیار صحبت می کند.

آنها در ژوئن گذشته کشف شدند اسناد محرمانه توسط مدیر اطلاعات ملی جان راتکلیف چاک گراسلی و رون جانسون به سناتورهای گوپ نشان داد که در اوایل سال 2017 ، جامعه اطلاعاتی و مقامات اصلی دولت اوباما می دانستند که پرونده بی اعتبار در مورد توافق ادعایی بین کارزار ترامپ و روسیه توسط جاسوس سابق انگلیس ساخته شده است کریستوفر استیل و با بودجه Fusion Gps ، فانوس دریایی واشنگتن آزاد، از مبارزات انتخاباتی هیلاری کلینتون و کمیته ملی دموکرات ، قابل اعتماد نبود. راتکلیف پیوست را منتشر کرد از دو صفحه به نتیجه گیری FBI ، CIA و آژانس امنیت ملی ژانویه 2017 در مورد توافق ادعایی روسیه اضافه شده است ، جایی که سیاه و سفید نوشته شده است که اطلاعات ارائه شده توسط استیل به دفتر “به روش محدود” تأیید شده است.

منتظر دورهام

در اوایل دسامبر ، دادستان کل ویلیام بار او نامزد می کند جان دورهام به عنوان یک وکیل ویژه این امر به منظور حمایت بیشتر از دورهام ، که در حال تحقیق در مورد ریشه های روسیگیت است ، فراهم می شود و از برکناری وی از دولت بایدن جلوگیری می کند. همانطور که در سند ذکر شده توسط گزارش شده استآسوشیتدپرسبار می نویسد که دورهام “مجاز به تحقیق در مورد هر کارمند فدرال ، افسر یا هر شخص یا موجودی که قانون مربوط به فعالیت های اطلاعاتی یا ضد جاسوسی را نقض کرده” بود ، که در سال 2016 علیه افراد مرتبط با کارزار انتخاباتی ترامپ انجام شد.

کریسمس صلح برای مسیحیان رنج دیده

اکنون اهداء کنید[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *