[ad_1]

به نظر می رسد مانند طرح یک فیلم هالیوود اما این نیست:Fbi به می دهد شکار مادر 8 فرزند با یک نام مستعار ، با تمام تخیل آنگلوساکسون ، “خانم با کلاه صورتی“، زن با کلاه صورتی.

اگر این یک فیلم بود ، مطمئناً گیشه سینما را می شکست. و این مسلم نیست که کسی قبلاً پیشنهادی را ارائه نداده استمادر غیرقابل بیان در صورتی که در در رفتن بده عوامل FBI او برای خرید چک بزرگی را زیر بینی اش تکان می دهد حقوق فیلم در مورد داستانی که در آن ساعت ها او را هیجان زده می کند ایالات متحده آمریکا. و این چیست: زن ، “خانم با کلاه صورتیاو دیده خواهد شد به کنگره آمریکا حمله کرد 6 ژانویه گذشته واشنگتن مخلوط بین هزاران نفر که به درون فرو رفته اند معبد سالم دموکراسی آمریکاf. و اکنونFbi او می خواهد او را به هر قیمتی دستگیر کند.

Fbi بنابراین ، بهترین عوامل برای ارائه را آزاد کنید شکار برای مادر در صورتی. و چند ساعت پیش ، مأموران FBI فرار کردند حمله کردن که در پنسیلوانیا در خانه راشل پاولیعنی او ، زنی که به عنوان “خانم با کلاه صورتی

خود کلاه سر صورتی – مطمئناً کمتر از آن زیبا است شاخ شده توسط جک آنجلی – در عکس هایحمله به کنگره از 6 ژانویه گذشته و زیر کلاه صورتی بدون شک آنجا وجود دارد مادر 8 فرزند، راشل پاول.

عکسهایش بلافاصله پس از انتشار در تبلیغات شبکه های اجتماعی با آنها هفته ها فدرال از مردم اطلاعاتی بخواهید که می تواند به شناسایی و دستگیری شما کمک کند طرفداران دونالد ترامپ شرکت درقیام.

“ما تجارت مجاز دادگاه را اداره می کنیم و ما در حال تلاش برای یافتن راشل پاول هستیم“، گزارش برایFbi با شکوه خاصی ، گویی که تعقیب می کند اسامه بن لادن بین کوههای افغانستان.

Fbi بنابراین برای اولین بار تایید شده استشناسایی زن صورتی.

و او؟ گویی اتفاقی نیفتاده است ، وی اخیراً آزاد کردمصاحبه با خبرنگار نیویورک. وی به خبرنگار اطمینان داد که “او بخشی از آن نیست هیچ توطئه ای سازمان یافته وجود ندارد

من هیچ آموزش نظامی ندارماین زن که برای جلوگیری از دستگیری فرار کرد گفت: “من یک مادر هشت فرزند هستم ، کار می کنم ، باغبانی می کنم و مرغ پرورش می دهم.”

شکی نیست که پرتره ای که زن صورتی رنگ از خودش ساخته است ، باید سوخت را به پاهای آن ریخته باشد محققان FBI. هرچه زودتر آن را بگیرند ، مسخره زودتر استFbi به شکار از یک میزبان ساکت که ناآگاهانه ، او مرغ ها را پرورش می دهد.

Tivvù به طور طبیعی خود را در این داستان غوطه ور می کند ، نیمی از نان اشک و داستان جاسوسی. همین امر باعث می شود مخاطبان و تبلیغ کنندگان آرنج برای مصاحبه برای مکانی در حالی که تلویزیون ها با همسایگان و آشنایان خود مصاحبه می کنند ، آماده شوند.

آنجا cbs او می گوید مطمئن است نمایندگان فدرال امروز آنها خانه را جستجو کنید از جانب مادر با رنگ صورتی در جستجوی نشانه هایی که می تواند منجر به دستگیری وی شود.

بر همسایه ها از Rآچل پاول آنها به بازرسان گفتند که این زن و والدینش را ندیده اند بچه های کوچکتر برای بیش از یک هفته

علی رغم اظهارات وی ، فیلم ها نقش متفاوتی از راشل پاول در حین’حمله به کنگره به واشنگتن 6 ژانویه گذشته و آنها فاش می کنند که “خانم با کلاه صورتی“من وسایلی برای آن داشتم درها را بشکن. گویی که این کافی نبود ، او اغلب خود را نشان می دهد که دست نگه داشته است تلفن بزرگ، به همین دلیل او نیز لقب “بانوی با دوچرخه“، تلفن بلندگو، در حالی که به مهاجمان دیگر دستورالعمل می دهد که کجا باید بروند. شاید تجربه حاصل از مرغ چرای نیز در مراحل هیجان انگیز او به کار رفته باشدحمله به کنگره.

در واقع ، طبق گفته محققان ، به نظر می رسد این زن یک زن دارد دانش از جانب کارخانه کنگره. مهارت ها بیشتر به یک مهاجم نیروهای ویژه شباهت دارد تا یک خانه دار خسته پنسیلوانیا

از این رو ، علاقه ویژه ای که وجود داردFbi تغذیه می کند برای راشل پاول. فقط به این دلیل عوامل مشکوک باشید که احتمالاً او در این نقشه شرکت داشته است حمله را آماده کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *