[ad_1]

توسط Fulvio Scaglione – letteradamosca.eu

یکی نمی خواهد وحشی شود ، اما واقعیت ها خود گویای این امر است. وقتی ولادیمیر پوتین در 11 آگوست اعلام کرد که روسیه اولین واکسن علیه Covid را با نام Sputnik V تولید کرده است ، انگشت های کوچک و بلند را به یاد دارید؟ گفتن اینکه آنها خیلی سریع این کار را کردند ، این امکان وجود ندارد که این یک کلاهبرداری باشد. و صبر WHOکه می خواست به وضوح ببیند: این شغل او است. و صبر دانشمندانکه هنوز تعهداتی دارند و ممکن است دوست نداشته باشند که یک روسی ، شاید در آزمایشگاه نظامی ، قبل از آنها به خط پایان رسیده باشد. اما بقیه؟ متخصصان جعلی ، روزنامه نگارانی که لوله آزمایش واکسن را نمی دانند ، اما پدر می شوند؟ همه در صف زیبا برای خواندن آهنگ معمول: اینکه پوتین بد است ، روسیه امپراتوری شر است ، بنابراین هیچ چیز خوبی از آنجا نمی تواند برود. و با کنایه از نام Sputnik V ، که نام اولین ماهواره مصنوعی قرار گرفته در مدار زمین است ، توسط اتحاد جماهیر شوروی در سال 1957 بروید … ماه گذشته ، یک روزنامه معتبر اقتصادی ایتالیا تصمیم گرفت واکسیناسیون گسترده در روسیه، در این مرحله فقط اعلام شد ، “پرواز به جلو”.

یک نمونه کلاسیک از آفتی که جامعه ما را تحت تأثیر قرار می دهد: ابتدا اعزام و سپس واقعیت واقعیت ها است. پوتین بد اعلام شده است ، حتی سنت جو بایدن از واشنگتن چنین می گوید. بنابراین برای اینکه یکی از بچه های خوب باشید باید بگویید که هر کاری پوتین می کند بد است. برعکس: بد است. با این حال ، کسانی که باید اولین کسی باشند که بدون پرده فکر می کند برای کمک به درک جهان تأثیر می گذارد.

زیرا اکنون ، در حالی که متوجه می شویم شرکت های دارویی در جهان “نیک” نمی توانند این کار را انجام دهند و به ما قول های دروغ داده اند ، چه خبر است؟

به جز ده ها کشور که آنها بدون تعصب به Sputnik V روی آوردند (اما اینها کشورهای فقیر یا ثروتمندتری هستند ، می دانید افراد خوبی مثل ما نیستند).

به جز مجارستان، که هنوز در اتحادیه اروپا است ، که از انتظار خسته شده و بدون دردسر زیادی آن را سفارش داده است.

به جز اسرائیل، که از کشور احمقان عقب مانده عبور نمی کند و بلافاصله سفارش یک میلیون و نیم دوز داد. گذشته از همه اینها ، اینجاست آنگلا مرکل Sputnik V را “ایمن” توصیف کرد و حتی حدس زد که آلمان می تواند آن را با همکاری روسیه تولید کند. و در اینجا کهحتی اتحادیه اروپا نیز به مسکو نزدیک می شود و او تا همین اواخر واکسن غیر قابل اعتماد و اسفناک است. ایتالیا کار را تمام می کند جایی که اکنون هرکسی که سه ماه پیش صورت خود را پیچ و تاب کرده است می گوید آماده استقبال از او است: اگر کار می کند ، چرا نه؟

این جایی است که مشکل نهفته است. چرا شما گفتید که Sputnik V یک قوطی است ، حتی قبل از دیدن آن در محل کار؟ شاید بهتر باشد اکنون در مورد آن پرس و جو کنیم. به روشی دنیوی ، بدون تعصب و ساده لوحی. شاید حتی برخی از زندگی نجات یابد. اما در کشوری مانند کشور ما ، که در آن زمان در روزنامه ها می خوانیم که تکنسین های نظامی روسی که RSA را در منطقه برگامو بازسازی کردند ، جاسوس هایی بودند که مایعات مرموز را در خیابان های ما پاشیدند ، انواع مزخرفات ممکن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.