[ad_1]

روابط ایالات متحده و هواوی یکی از بسیاری از موضوعات مربوط به دولت جدید است جو بایدن. در واقع ، Huawei همچنان در میان شرکت های لیست اشیا که آنها نمی توانند روابط تجاری خود را با کسانی که در ایالات متحده هستند حفظ کنند مگر اینکه اجازه صریح بگیرند. ممنوعیت هواوی این دستور توسط دولت ترامپ صادر شده است و جای تعجب است که آیا با مستاجر جدید کاخ سفید وضع موجود تغییر خواهد کرد؟

تعداد کمی معتقدند که شرایط می تواند ماهیت زیادی تغییر کند ما در مطالعه عمیق خود در مورد این صحبت کردیم – و حالا اولین اعلامیه های صریح می رسد ، که فرضیه را تأیید می کند. رها شدن است جینا رایموندو، وزیر جدید بازرگانی منصوب شده توسط جو بایدن. در پاسخ به س questionsالاتی که نمایندگان حزب جمهوری خواه به سنا داده اند ، رایموندو انرا تایید کن دولت جدید عجله ای برای حذف هواوی (و سایر شرکت ها) از لیست سیاه ندارد.

وزیر جدید تجارت تأکید می کند که او می داند شرکت های ممنوع شده به این دلیل هستند که چنین هستند تهدید امنیت ملی از ایالات متحده یا برای منافع سیاست خارجی ، و اضافه می کند: در حال حاضر ، دلیلی ندارم که باور کنم افراد موجود در این لیست ها * نباید در آنجا باشند. آنجا تعطیلی هنوز تمام نشده استهمانطور که وزیر تجارت با ترک سخنان خود به پایان می رسد راه را برای بررسی در آینده هموار کرد از نهادهای فردی ممنوع ، اما هنوز مشخص نیست که این اتفاق می افتد.

در حال حاضر بعید به نظر می رسد که دولت بایدن سریعاً اقدامات قبلی را انجام دهد. آنجا واکنش پکن به اظهارات رایموندو در ضمن من دیر نیستم سخنگوی وزیر امور خارجه چین به طور خلاصه اظهار داشت: ما از شما می خواهیم جلوی این ستم لجام گسیخته شرکتهای چینی را بگیرید.

* وزیر امور خارجه به طور جمع صحبت می کند ، هم لیست موضوعات و هم لیست کاربران نهایی را ذکر می کند

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *