[ad_1]

L’AQUILA – همین رویترز ، با بررسی واقعیت خودبرای از بین بردن یک نظریه دیگر توطئه متولد کهکشان QAnon ، جنبش راست افراطی که ایالات متحده را ناراحت می کند. “موج” Q در اروپا و به ویژه آلمان شروع به سفر می کند و ما همچنین در مورد آخرین “نظریه” وی در وبلاگ L’Aquila صحبت کرده ایم.
با توجه به توطئه ، شکست ترامپ به طور مادی توسط آرتورو د الیا ، شخص وابسته به لئوناردو اسپا ، که از دفاتر این شرکت در پسکارا ادعا می کند در ماشین های رای گیری استفاده شده در هنگام رای گیری در ماه نوامبر گذشته ، سازماندهی شده است. تا ترامپ را از دست بدهد. پشت D’Elia سیاستمداران آمریکایی و ایتالیایی خواهند بود که از ماتئو رنزی شروع می کنند.

رویترز: “هیچ مدرکی”

رویترز ، یکی از بزرگترین و تأثیرگذارترین خبرگزاریهای جهان ، توضیح می دهد که تئوری توطئه لئوناردو برای اولین بار در تاریخ 6 ژانویه در یک بیانیه مطبوعاتی از سازمان ملل متحد در ایالات متحده با این راه اندازی ظاهر شد: “یک کارشناس ارشد فناوری اطلاعات در Global Defence Contractor در برابر دادگاه فدرال ایتالیا شهادت داد. او و دیگران در رقابت های ریاست جمهوری ایالات متحده صدای خود را در سرتاسر آمریکا تغییر دادند. از آنجا ، این تئوری به چندین وب سایت در کهکشان توطئه بازخواهد گشت ، و سپس در شبکه های اجتماعی ویروسی می شود. همانطور که رویترز توضیح می دهد ، در واقع ، حقایقی که دلیا به زندان منتقل شده است هیچ ارتباطی با انتخابات ایالات متحده ندارد و مربوط به جاسوسی صنعتی بالقوه علیه لئوناردو اسپا بین سال های 2015 و 2017 در یک مکالمه تلفنی با وکیل نیکولا ناپونیلو ، وکیل است. از دیلیا ، طبق گفته وی فرضیه توطئه سیاسی “خیال محض” است.
“خبرنگاران رویترز همچنین با یک افسر پلیس ناپل درگیر در دستگیری د الیا صحبت کردند ، وی گفت که دادستان ها در ناپل در حال بررسی ادعاهای دخالت د الیا در انتخابات ایالات متحده هستند ، اما دریافتند که این نظریه این نماینده به رویترز گفت که در طول بازجویی پلیس در ماه دسامبر ، د الیا از توطئه ای که ترامپ در آن نقش داشته است اشاره نکرد.
ناپولیلو همچنین گفت كه نه او و نه موكلش هرگز در مورد آلفيو دورسو ، وكيل ادعا شده ادعا كرده اند كه شهادت ديليا را كه به صورت آنلاين در حال گردش است جمع آوري كرده است.

این دو هش #italygate و #italydidit آنها هنوز در آمریکا بسیار گسترده هستند و نظریه دخالت ایتالیا در کارشکنی های ادعایی ترامپ همچنان در شبکه های اجتماعی گسترش می یابد. ممنوعیت هزاران شرکت وابسته به QAnon هنوز قادر به جلوگیری از انتشار مطالب و نظریه های مرتبط نیست. در ایتالیا ، این نظریه توسط صفحات فیس بوک ، پورتال های اطلاعاتی حاکم و وبلاگ ها و صفحات تلگرام احیا می شود ، جایی که “میهن پرستان” پس از ممنوعیت های فیس بوک و توییتر به مهاجرت می پردازند ، مانند ترامپ و Q Digital S. که بیش از 10 هزار مشترک دارد.

چاپ دوستانه ، PDF و ایمیل

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *