[ad_1]

معرفی به عنوان رئیس کمالا هریس ، سناتور کاریزماتیک انتخاب شده در 20 ژانویه 2021 ، یک نقطه عطف تاریخی است که یک زن سیاه پوست را برای اولین بار در قدرت می بیند.

کمالا هریس در اوکلند و از مادری هندی-آمریکایی ، مهاجر از چنای و پدری از تبار جامائیکا متولد شد ، در دانشگاه هوارد و کالج حقوق هیستینگز در سانفرانسیسکو تحصیل کرد.

DNA شنی او درسی در مورد قدرت زن ارائه می دهد که به درستی او را به عنوان یک مدل مرجع انتخاب می کند و او را اغلب در دوراهی توجه رسانه ها قرار می دهد و روزانه او را به صفحه اول و مقالاتی می پردازد که به زندگی و زندگی او می پردازد.

اما آیا مطمئن هستیم که ما واقعاً همه چیز را در مورد کمالا هریس می دانیم؟

kamala-320x180 7 چیز جالب که تقریبا هیچ کس در مورد Kamala Harris نمی داند
Kamala Harris – کافه وب

در اینجا 7 نکته جالب وجود دارد که ممکن است در مورد Kamala Harris نمی دانید

1. نقش او به عنوان “دوم” چه خواهد بود بایدن؟

در پایان انتخابات آمریکا ، ما می دانیم که نقش او جایگزینی او خواهد بود جو بایدن در نقش رئیس جمهور ، اما این تنها چیزی نیست که مطبوعات را به او علاقه مند می کند. در حقیقت ، او احتمالاً نامزد بعدی دموکرات ها برای کاخ سفید خواهد بود ، زیرا بایدن قبلا گفته بود که برای دوره دوم نامزد نخواهد شد.

2. راز نهفته در پس کفش های کتانی همه جا حاضر او

کامالا هریس اولین زنی است که در طول مبارزات انتخاباتی کفش های کتانی راحت بیشتر می پوشید. اگرچه یک کنجکاوی بیهوده به نظر می رسد ، این جنبه یک سری اسرار را پنهان می کند که به هیچ وجه سطحی نیست: علاوه بر تبدیل شدن به پوشیده ترین کفش در دهه گذشته ، کفش کتانی با لحظه تاریخی و فرهنگی فعلی ارتباط عمیقی دارد و نابود کردن منسوخ مفهوم رسمی بودن و زنانگی ، که کفش های پاشنه دار را در موارد عمومی “اجباری” می دانند.

علاوه بر این ، به گفته الیزابت سمولهاك ، نویسنده كتاب Sneaker X Culture: Collab در The Guardian ، پیامی كه كامالا هریس می خواهد منتقل كند این است كه كفش های كتانی نمادی از معیار اصلی “بالا بردن آستین های شماست”.

3. کودکی و جوانی کامالا هریس

به لطف یک برنامه ادغام نژادی ، کمالا از همان کودکی به بهترین مدارس دسترسی دارد. او به یک کلیسای آفریقایی-آمریکایی می رود و در مهد کودک می رود ، جایی که پوسترهای هریت تابمن و فردریک داگلاس بر روی دیوارها آویخته شده است ، دو نماد جنگ حقوق سیاهان هنگامی که پدر و مادرش طلاق گرفتند ، کمالا تنها هفت سال داشت و به یاد آورد که چگونه ، هنگام ملاقات با پدرش در پالو آلتو ، والدین سایر فرزندان که به آنها اجازه نمی دادند در خیابان بازی کنند ، مورد تبعیض قرار گرفتند. رنگ پوست آنها

این تجربه او را بر آن داشت تا در حد توان خود تلاش کند و در دانشگاه هووارد در واشنگتن دی سی ثبت نام کند ، دانشگاهی که سیاه پوستان آن را دوست داشتند – همانطور که وی در بیوگرافی خود چنین توصیف کرده است – و بعداً به عنوان وکیل فعالیت می کند.

4. زندگی شخصی

کامالا هریس در سال 2014 ازدواج کرد تا داگلاس امهوف و تصمیم گرفت هر دو دختری را که از ازدواج قبلی خود داشت در خانواده گنجاند. برخلاف رسم معمول ، او تصمیم می گیرد بعد از عروسی به یاد پدرش نام خانوادگی خود را حفظ کند. او از دین باپتیست است.

5. املاک کامالا هریس

طبق گفته های فوربس ، میراث در این حدود بود 5.8 میلیون دلار در سال 2019

6. معنای نام او

نام او به دستور والدینش از آنجا آمده است اساطیر هندو: “کامالا” در زبان سانسکریت به معنی “نیلوفر آبی” است و یک نام جایگزین برای الهه لاکشمی است ، در حالی که “دوی” (نام میانی او) در زبان سانسکریت به معنای “الهه” است و همچنین نام خدای زن است که از روستاها محافظت می کند.

7. خویشاوندان

او یک خواهر است مایا هریس، یک تحلیلگر سیاسی ، و برادر زن است تونی وست، مشاور ارشد اوبر و کارمند سابق وزارت دادگستری ایالات متحده. خواهر کسی بود که جشن ازدواج بین کامالا و داگلاس را برگزار می کرد.

icon-stat 7 چیز جالب که به سختی کسی در مورد Kamala Harris می داند

تمام وقت مرور می کند

58

icon-stat-today 7 چیز جالب که تقریبا هیچ کس در مورد Kamala Harris نمی داند

بازدید امروز

58

نشانه ها 90

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *