[ad_1]

تصویر پیش فرض

میلان ، 21 ژانویه (سلامت Adnkronos) – کمیسیون اروپا Elzonris * (tagraxofusp) را به عنوان مونوتراپی برای درمان خط اول بیماران بزرگسال مبتلا به نئوپلازی سلول دندریتیک پلاسماکتوئید بلاست (Bpdcn) ، یک نئوپلاسم خونساز نادر و تهاجمی با پیش آگهی شدید تأیید کرده است. منارینی با تأکید بر اینکه این تصمیم به دنبال نظر مثبتی است که کمیته فنی CHMP آژانس دارویی اروپا Ema در نوامبر سال 2020 به تصویب رسانده است ، اعلام کرد و براساس بزرگترین مطالعه آینده نگر تاکنون در بیماران مبتلا به Bpdcn انجام نشده است. یا از قبل درمان شده . Elzonris به عنوان یک داروی یتیم در اروپا تعیین شده است. در حال حاضر این اولین درمان تایید شده برای بیماران مبتلا به Bpdcn و اولین درمان هدفمند علیه Cd123 در اروپا در پاسخ به یک نیاز درمانی مهم است.

لوسیا و آلبرتو جیووانی آلئوتی ، سهامداران و اعضای هیئت مدیره Menarini ، گفت: “این نتیجه تعهد Menarini را به انکولوژی تأیید می کند ، که علاوه بر این ، مقاومت آنتی بیوتیکی و ایجاد آنتی بادی مونوکلونال علیه Covid-19 را احاطه کرده است.” توسعه روشهای درمانی جدید ، مانند مورد Elzonris ، اغلب تنها راه حل برای درمان بسیاری از بیماران است. ”

الچین بارکر ارگون ، مدیر عامل گروه گفت: “برای اولین بار ، بیماران مبتلا به Bpdcn در اروپا این فرصت را خواهند داشت که از درمانی استفاده کنند که به طور خاص علیه این سرطان نادر و تهاجمی هدف قرار گرفته است.” از نظر روش درمانی برای BPDCN مهم است ، زیرا درمان هدفمندی را برای پزشکان فراهم می کند تا به بیماران مبتلا به این بیماری وحشتناک کمک کنند. ما هم اکنون در تلاش هستیم تا الزونریس را در اروپا هر چه زودتر تولید کنیم ، به عنوان بخشی از تعهد خود در تهیه داروهای موثر و نوآورانه برای افراد دارای بیماری های جدی. “

Elzonris – یادداشتی را یادآوری می کند – یک درمان هدفمند است که به طور انتخابی بر روی گیرنده Cd123 عمل می کند ، قبلاً توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) تأیید شده و از سال 2019 توسط Stemline Therapyics در ایالات متحده توزیع شده است ، که اکنون بخشی از گروه Menarini است.

این دارو که باید تحت نظر پزشکی باتجربه در استفاده از داروهای ضد سرطان تجویز شود ، در سال 2018 توسط FDA تأیید شد ، جایی که در حال حاضر برای درمان بیماران بزرگسال و کودک 2 ساله و بالاتر ارائه می شود. مبتلا به Bpdcn.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *