[ad_1]

در جنگ بعدی ، هزاران موشک به قلب اسرائیل شلیک می شود و باعث “فاجعه ملی بی سابقه ، عمدتا به دلیل از دست دادن برتری هوا” می شود. در پورتال MIDA نوشت ژنرال سابق اسرائیلی ییتزاک آجر.

وی همچنین خاطرنشان کرد: اسرائیل در منطقه غرب آسیا توسط صدها هزار موشک مستقر در کشورهایی مانند ایران ، عراق ، سوریه ، لبنان و یمن از جمله نوار غزه محاصره شده است و هشدار داد که این موشک ها قادر به رسیدن به تمام اراضی اشغالی فلسطین هستند. .

وی ابراز تأسف می کند که هواپیمایی اسرائیل “از نظریه های گذشته که اهمیت خود را از دست داده اند عقب است ، در حالی که ارتش های مدرن ، از جمله ارتش های اطراف اسرائیل ، تغییر دیدگاه خود را درباره جنگ های آینده می بینند.

افسر ارشد سابق اسرائیلی شکایت کرد که در حالی که “به نظر می رسد همه ارتشهای اطراف (سرزمینهای اشغالی فلسطین) برای جنگ آینده به خوبی آماده شده اند” ، ارتش اسرائیل به دلیل نوسان ، عدم خلاقیت و ضعف رئیس ستاد در برابر رهبری نیروی هوایی عقب مانده است. ایده ایجاد سیستم موشکی زمین به زمین.

چندین رهبر نظامی اسرائیل که از قدرت نظامی گروه های مقاومت ترسیده بودند ، خواستار این بودند که رژیم تل آویو تنش ها را با دشمنان اسرائیل از جمله جنبش مقاومت اسلامی لبنان (حزب الله) افزایش ندهد.

در 14 دسامبر ، گزارشی توسط متخصص نظامی اسرائیلی ، الی بارون ، نوشته شد منتشر شده از روزنامه محلی جروزالم پست ، در مورد “زرادخانه عظیم” حزب الله ، که حاوی حدود “170،000 موشک و موشک است ، هشدار داد. “

این مقاله با یادآوری هشدار داد که این زرادخانه قدرتمند موشکی “حزب الله می تواند تا 4000 موشک در روز شلیک کند ، در مقایسه با کمتر از 4000 موشک شلیک شده در کل جنگ 33 روزه در سال 2006.” آسیب پذیری را افزایش می دهد. اسرائیل در یک درگیری آینده.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *