[ad_1]

تئوری توطئه آنون، متولد آنلاین در سال 2017 ، بسیاری از معترضین به ترامپ که در 6 ژانویه به پایتخت حمله کرد ، در میان پیروان خود است.

QAnon ، جنبش پشت حمله به پایتخت

تصویر نمادین روز دونالد ترامپ وی به عنوان اولین رئیس جمهور ایالات متحده با دو بار استیضاح علیه خود ، نه دادگاه نمایندگان درگیر رأی دادن ، همانطور که ریشه های دموکراتیک آمریکایی تحمیل می کند ، به تاریخ پیوست. در عوض ، این عکسی است که بقیه نیروها را به تصویر می کشد گارد مدنی بعد از یک روز در دفاع از کاپیتول، وظیفه ای که پس از اعتراض اخیر گروههای طرفدار ترامپ به آنها فراخوانده شد منجر به اشغال کپیتول هیل توسط دومی شد.

6 ژانویه آمریکا دموکراتیک و تا حدودی لفاظی ، او از اولین حمله داخلی واقعی به ایده و شاید به ایده آل نظم خود ناراحت بود.

رویدادها را هواداران امضا می کنند ترامپ و “سوال:به عنوان یک نماد.

“س” ، که در همه جا به تصویر کشیده شده است ، حتی روی پرچمی که او دارد جیک آنجلی، “شمن” پایتخت ، مثل اینکه نشانه ای باشد که توسط لشکرهای (بسیار نجیب تر) رومی در جنگ نشان داده شده است.

ولی جیک ، برخلاف سزار ، عقاب یا قنطورس را نشان نداداما فقط یک پیام مالیخولیایی ، بسیار مرموز: “او مرا فرستاد سوال:

منشا سوال: عمدا ابری است اسرار امیز، شاید به این دلیل که به سادگی هیچ چیزی را نشان نمی دهد و مانند همیشه ، رمز و راز به توسعه افسانه کمک می کند و هیچ چیز را افزایش نمی دهد.

تولد گروه “س”

و نوامبر 2017 چه زمانی ، در انجمن ناشناس 4 نفره، یک پیام مرموز ظاهر می شود ، که فرضیه توطئه نظری را پیشنهاد می کند ، تا آنجا که وجود چنین کابالای شیطان پرست ها و کودکان شیطانی که در کودکان تردد می کنند و با رئیس جمهور ترامپ اتحاد دارد. امضا از سوال:، یک مقام ارشد نظامی خودخوانده آمریکا که ادعا می کند از منابع داخلی اطلاعات دریافت کرده است.

به نظر می رسد نظریه دیگری از طرح مقصد برای حفظ حاشیه و ناچیز و در عوض تبدیل به یکیک سلاح رسانه ای قادر به زنده کردن یک حرکت واقعی است.

اعضای آنون – این نام گروه است – عمدتا متعلق به راست افراطی هستند ، متقاعد شده اند که جهان توسط “کنترل می شود”شرایط عمیقنام های مرتبط با این طرح بسیاری است: از رهبران گذشته و آینده باراک اوباما است جو بایدن به جورج سوروس؛ از غول های دیجیتال گرفته تا ماتئو رنزی.

E دونالد ترامپ قهرمان تنها خواهد بود که (بی صدا) آنها را نبردها.

بخشی از جذابیت این نظریه برای کسانی که به آن پایبند هستند محتوای رمزآلود از پیامهای روشن سوال:. تفسیر آنها به یک بازی تبدیل می شود که شرکت کنندگان را تا حدی درگیر می کند که آنها را نسبت به واقعیت ها بی احساس کند. و بنابراین ما به سال 2019 می رسیم ، زمانی که FBI این گروه را به عنوان “تهدید به تروریسم داخلی

مشتری “راحت” ترامپ

با وجود خطرات برجسته توسط اطلاعات ایالات متحده ، “دونالداو با احساس راحتی سیاسی آنها ، از این جنبش ها چشمک می زند. ترامپ است آنون آنها از همان زبان استفاده می کنند: استفاده بیش از حد از بلاغت ، احساسات و احساسات به عنوان عناصر اولویت نسبت به حقیقت واقعیت ها آنها باعث رشد نمایی و موازی شدن آنها می شوند. رئیس جمهور مغلوب اینگونه می شود شهید حذف شده توسط نیروهای قوی در تلاش برای تحمیل “نظم جهانی جدیدترکیب این باورها با بزه دیدگی از ترامپ واقعی ایجاد می کند ارتش دیجیتال – بنابراین اعضای آنون – که شبکه های اجتماعی مانند تلگرام. افرادی که آماده هر کاری (یا تقریباً هر کاری) برای جنگ با دشمن و حمایت از قهرمان خود هستند.

پدیده محدود به ایالات متحده نیست. روزانه ده ها پیام به کانال پیروان ایتالیایی می رسد آنون (14،700 عضو) در میان آنها نیز پیوندهای مختلفی با نشریات در حمایت از نظریه وجود دارد # ایتالیا انجام نداد، که طبق آن یک شرکت در صنعت دفاع ، با اتحاد با دولت ، وارد سیستم های شمارش آمریکایی خواهد شد، دستکاری نتایج و کمک به کلاهبرداری ادعایی که ترامپ ماهها شکایت می کند

مارپیچ خطرناک ، مارپیچ تولید شده توسط آنونکه باید قبل از شروع به خشونت بیشتر دستگیر شود. اگر نظریه هایی را که به تصویر می کشند ترامپ به عنوان یک قهرمان عدالت به نفع دومی بازی می کند ، همچنین درست است که در دراز مدت تحریک به خشونت ارائه شده توسط چشمک او نمی تواند به او کمک کند. یک پایان نامه مهربانانه برای شریر – و بی اساس – جنگ ایدئولوژیک.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *