[ad_1]

بعد از حمله طرفداران دونالد ترامپ به کنگره آمریکا، ما این پرسش را به صورت آنلاین ، به شما پیشنهاد می دهیم از شماره دسامبر-ژانویه ماهانه FQ MillenniuM، که در آن روزنامه نگار گابریل د آنجلو ، با الهام از گروه توطئه قانون و رئیس جمهور سابق مغلوب جو بایدن ، با چند مدیر و شرکت کننده در گپ های ایتالیا مصاحبه کرد. ما همچنین در مورد این صحبت خواهیم کرد در فیس بوک به طور زنده جمعه ، 8 ژانویه ، ساعت 3 بعد از ظهر همراه با خود آنجلو و الیزابت آمبروز ، که با جری تیلور برای FQ MillenniuM مصاحبه کرده است ، یک منفی توبه کننده از آب و هوا که اکنون در حال نبرد زیست محیطی از حزب جمهوریخواه است.

ساعت 9:30 صبح ، تلفن دوباره لرزید. پیام دیگری از چت عمومی اجتناب ناپذیر ، یکی از معدود بازماندگان “سانسور رژیم” که در 7 اکتبر توسط شبکه های اجتماعی اصلی انجام شد. کاربر IANDYOUFOREVER هشدار می دهد: ”وزارت بهداشت آزمایش واکسن را آغاز می کند فایزر به مهمانان بیمارستانهای شمال بولونیا. امتناع مجاز نیست ، وگرنه بسیار قانع کننده خواهد بود. ” “اخبار” از “منابع خاص” مشخص نشده برای این گروه می آید سربازان دیجیتال تلگرام، سربازان دیجیتال.

این ستاد ارتش است شرعی ها ایتالیایی ها ، ده ها هزار “بیش از 50 میلیون نفر در جهان” (آنها می گویند) ، بسیاری از آنها در ایالات متحدهجایی که جنبش قانون حدود سه سال پیش متولد شد. آنها همدردی می کنند ، تقریباً دونالد ترامپ را می پرستند. و از طرف او به دستور “نبرد برای نور” می پردازند کل س، یک پیامبر گمنام از شبکه که “حقیقت” سال 2017 را در قالب انتشاراتی در بستر 4chan ، به اصطلاح قطره ، اختلاف می کند.

هر قطره توطئه های بی شماری و مبهم “شرایط عمیق“، دولت عمیق. “هشت پا ترسناک و جنایتکار” ، مشتی بانکدار و قدرتمند “i روچیلد، من راکفلر، هنری کیسینجر وی می گوید: “و بسیاری دیگر” ، که دهه ها ، اگر نه قرن ها ، بر جهان حکمرانی کرده است آدم به استاد، 54 ، مدیر گروهی که حاضر نیست نام واقعی خود را به ما بدهد.

به گفته وی ، دیپ استیت مقصر بدترین جنایات تاریخ معاصر است: “آنها کسانی هستند که کشته اند کندی در سال 1963 کسانی که آنها را کشتند قذافی است صدام کسانی که عقب نشینی کردند می خواستند یک سکه عربی ضرب کنند برج های دوقلو تا بهانه ای برای جنگ در افغانستان و عراق داشته باشند. و آنها نیز از آن هستند همه گیری کاذب“بله ، چون همه گیری فقط” یکی از اقدامات آنها با هدف از بین بردن اقتصادهای جهانی برای ایجاد یک رژیم جدید است ، نظم نوین جهانی

علاوه بر این ، پیامبر Q همه چیز را پیش بینی کرده بود ، حتی نتایج انتخابات آمریکا که توسط جو بایدن دموکرات پیروز شد. همانطور که صحبت می کنیم ، سرشماری درخواستی ترامپ هنوز ادامه دارد. آدام تردیدی ندارد: “یک کلاهبرداری عظیم برای خلاص شدن از شر دونالد وجود داشت. آنها درباره همه رنگها شنیده اند: مرگهای رأی داده شده ، افرادی که هزار بار رأی داده اند و آخرین ، آرا votes از طریق پست. ماسیمیلیانو B. ، یکی از فعال ترین افراد در این گروه ، به او تکرار کرد: «Il قفل از قبل طراحی شده بود، برای سهولت تقلب و بیرون راندن ترامپ از روی هدف انجام شده است ». و دوباره ، “ترامپ تخم مرغ ها را در سبد شکسته بود: او اولین رئیس جمهوری بود که متعلق به دیپ استیت طی چند دهه گذشته بود.”

معلم اهل سالرنو

جوزپه تی ، معلم تعمیر و نگهداری یک دبیرستان در سالرنو را به ما بگویید. یک طرفدار بزرگ سرجیو اندریگو، در جمله پروفایل فیس بوک بسیار فعال خود از آنتونیو گرامشی: “من از بی تفاوتها متنفرم. من اعتقاد دارم که زندگی باید به معنای اعتیاد باشد. “حزب گرایی تبدیل به پوشش هایی با انواع توصیه ها (از اینگرویا به حرکت 5 ستارهعبور از نئو بوربن “پادشاهی 2 سیسیل“) ، و در چندین پست در Trump Italia 2020 ، بزرگترین گروه دنبال کنندگان Q در ایتالیا در فیس بوک ، با بیش از 6000 سرباز دیجیتال ثبت شده.

بینش کانن در مورد او درست همراه بود کووید -19: «این همه گیر برای من بو می داد ، در مقایسه با آنچه اتفاق می افتاد اغراق آمیز به نظر می رسید. ویروس وجود دارد ، اما بیشتر یک ویروس رسانه ای است. همانطور که نظریه های خود را لیست می کند ، با وسواس عباراتی مانند “مطابق آنچه آنها می گویند” ، “بدیهی است همه چیز باید بررسی شود” و موارد مشابه را با وسواس تکرار می کند. به نظر می رسد او هم باور ندارد.

او همیشه آنلاین بوده است ، اما از زمان تبدیل شدن به یک سرباز دیجیتال ، منابع خود را تغییر داده است: «تا همین اواخر ، من Il Fatto Quotidiano را می خواندم. اما پس از تقلب با کوید ، فهمیدم که آنها پیاده های Deep State هستند. از زمانی که Qanon را کشف کردم ، از گروهی به گروه دیگر می پریدم و به پیوندها و سایت های مختلفی مانند این متصل می شدم امروز ایمولا، وبلاگ جهانی، RealClearPolitics. چگونه می توان واقعیت را از نادرست تشخیص داد؟ سوال خوبی است در حقیقت ، من شب گذشته در مورد RealClearPolitics اطلاع پیدا کردم. حتی ممکن است قابل اعتماد نباشد »، صریحاً اعتراف می کند.

قابل اعتماد یا نه ، کلودیو م. همچنین RealClearPolitics را به طور مکرر می خواند: “این دارای ارزش اطلاعاتی مشابه CNN است ، با این تفاوت که بودجه آن توسط بایدن، و بنابراین از سوروس، با 25 میلیون دلار ، “او از طریق تلفن با لهجه شدید امیلی توضیح می دهد. وی در سال 1976 در بولونیا متولد شد و در آخرین انتخابات گفت که رأی نداده است و در انتخابات قبلی “بخصوص از چپ” رأی داده است ، حتی کسی که “معتقد است نماینده اوست” توسط جنبش 5 ستاره. یک زنبوردار به عنوان یک سرگرمی ، او یک درمانگر صنایع دستی است. فاصله اجتماعی تحمیل شده از بیماری همه گیر تأثیر زیادی در کار او داشت: “من می ترسیدم که مردم دیگر تمایل به لمس شدن نداشته باشند. من یک درام خوب را تجربه کردم. در ابتدا او نسبت به Canon بدبین بود. سپس ، در حوالی ماه مه ، یک “دوست اقتصاددان معتمد” وی را ترغیب کرد که نظر خود را تغییر دهد.

او همچنین بخشی از Trump Italia 2020 است. اما قبل از عضویت در Qanon Italia Original، اولین لانه یک جامعه دیجیتال عشایری مجبور به حرکت بیشتر و بیشتر می شود: من تعجب می کنم: اگر ما فقط نظریه پردازان توطئه هستیم ، همانطور که شما روزنامه نگاران می گویید ، چرا این همه خصومت؟ »

در دریای دیجیتالی ایجاد شده توسط قطرات Q ، کلودیو و آدام به ما می گویند که واقعاً همه چیز “مانند جامعه” وجود دارد. «یک فوق العاده رم وجود دارد که Duce را زنده فریاد می زند ، اما همچنین وکیلی است که فقط به دنبال حقیقت است. از هوشمند به احمق ، از وکلا گرفته تا سنگ تراش ». “هیچ توطئه ای وجود ندارد. “بدون توطئه”.

یک ماسک؟ پوزه

با این حال ، “حقیقت” در مورد ویروس کرونا در لانه های شرعیان یافت می شود. آنتونلا اس. آن را در پستی از 30 آگوست فاش کرد ، که در آن او سخنرانی (واقعی) سخنرانی شده توسط برلین را نقل کرد رابرت فیتزجرالد کندی جونیور، نوه رئیس جمهور جان: “نخبگان از بیماری همه گیر برای نظارت و کنترل ما استفاده می کنند. بیل گیتس است آنتونی فاوسی آنها دهه هاست که آن را برنامه ریزی می کنند و اکنون آن را منفجر کرده اند. آنها باید حالت ترس را گسترش دهند ، زیرا فقط به این ترتیب افراد قادر به پیروی از آنها خواهند بود. از طرف دیگر ، شناخته شده است که “مصرف کنندگان نیکو پنساتوره لیبرو” گفت: “دولت ها همه گیرها را دوست دارند.” علاوه بر این ، همانطور که آندره آ در 10 نوامبر نوشت ، “قفل کردن باعث می شود مردم بیمار شوند”. ماسک؟ چیزی به جز “پوزه سگ” که توسط انجمن توصیه شده است داووس. برای تبدیل شدن به “حیواناتی در خدمت نظم جدید جهانی”.

برای تحقق این امر ، همانطور که ماسیمیلیانو در تلگرام می نویسد ، کافی است “تلویزیون را خاموش کرده و به اطراف خود نگاه کنم: به عنوان مثال ، من در کشوری 20،000 نفری زندگی می کنم. و در اینجا ، به طور تصادفی ، عملا مرگ صفر رخ داده است. بیایید در مورد آنفولانزای فصلی صحبت کنیم ، ایجاد شده در آزمایشگاه فقط برای ترساندن مردم علاوه بر این ، آدام توضیح می دهد ، “بیمار باید علائمی از خود نشان دهد ، در غیر این صورت نمی توان وی را بیمار دانست. بدون علامت اصطلاحی است که فقط یک ذهن بیمار می تواند آن را بپذیرد.

برای سربازان دیجیتال مانند آدم ، جنگ علیه دولت عمیق حتی یک امر الهی است: “با گذشت زمان ، آنها ما را وادار کردند که به آن باور نکنیم خداوند و نه در شیطان. اما من به شما اطمینان می دهم که هم شیطان و هم کسانی که او را می پرستند وجود دارند. بر شیطان پرستان شما آنها را در همه جا پیدا می کنید مخصوصاً در سمت چپ.

در واقع یکی از نظریه های تکرار شونده در مورد گروه های کانن نظریه ای است که “چپ گرایان” در سراسر جهان را به پایبندی به کیش لوسیفرجوزپه تی توضیح می دهد: “به نظر می رسد در چپ ایتالیا افرادی وجود دارند که به دنیای دولت عمیق متصل هستند.” ماتئو رنزیرهبر ایتالیا ویوا او اغلب در وب سایت خود تأملاتی درباره وقایع سیاسی و جاری منتشر می کند. آنها Enews نامیده می شوند و آنچه در مورد پیروزی جو بایدن در محافل ایتالیایی قانون وجود داشت باعث ایجاد احساساتی شد: “فکر می کنید او به طور اتفاقی نوشت؟ 666؟ او یک شیطان پرست عالی است.

علاوه بر نخست وزیر سابق ، در میان نمازگزاران “پی دی است حرکت 5 ستارههمه “نوکران دولت عمیق”. نه فقط. در طی این آیین های شیطانی ، “قربانی حتی کودکان“بنابراین ، در ده ها پست و نظر ، جو بایدن ، ماکرون، با تو و رهبران مختلف دموکراتیک دیگر “پدوفیل های خواب آلود” ، “کمونیست های شیطان پرست” ، “زوال سیاسی” شدند.

همه شرکت کنندگان در دولت عمیق اهریمنی ، که ، از جمله ، همچنین می خواهد “مسیحیت را نابود کند”.

همانطور که در ماتریس است

به طور خلاصه ، به نظر می رسد که برای آدم ، چیزی که بین سربازان دیجیتال و نخبگان توانا وجود دارد یک جنگ دو جهانی است ، یک جنگ صلیبی با کلیک ها جنگید: فراانسانیسم، رسانه های فاسد یا اطلاعات آزاد “.

جوزپه توضیح می دهد: “این مانند زندگی در فیلمی است که قبلاً دیده شده است.” نوعی جامعه موازی ، در ماتریکس ، جایی که فرد منتخب Q نامیده می شود و عوامل آن رسانه ها و هرکسی هستند که سعی می کنند حقایق خود را پنهان یا از بین ببرند: زیرا انداختن آن در توطئه آسان است. همانطور که گفت خیلی بد است ژولیت کیزا: نظریه پرداز توطئه کسی نیست که به دنبال حقیقت است بلکه کسی است که به دنبال پنهان کردن آن است ». افسوس که جولیت چیزا هرگز این جمله را بر زبان نیاورد.

توسط گابریل د آنجلو – مجموعه لورم ایپسوم[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *