[ad_1]

30 سالگی وی تنها چند روز دیگر فرصت ندارد ، اما پاتریک زکی احتمالاً باید در زندان مصر بماند. امروز ، اول ژوئن ، آخرین جلسه دادرسی این مضحکه برگزار شد که نتیجه آن فردا اعلام می شود ، اما ما برای دانشجو از دانشگاه بولونیا به 45 روز زندان دیگر می رویم.

درخواست بسیاری از احزاب و انجمن های سیاسی در ایتالیا کافی نبود ، کافی نبود پیشنهاد تصویب شده توسط سنا برای شهروندی ایتالیا در آوریل گذشته و حتی اعطای تابعیت افتخاری توسط بسیاری از شهرهای بلپز. سخنان زیادی به نفع وی بود ، اما همبستگی گاهی کافی نیست. و یک سکه دیگر نیز وجود دارد. زیاد شهرداری های تحت قانون آنها از انجام حرکات رسمی به زکی خودداری کردند. آخرین مورد مربوط به Treviso است که شهرداری او روز دوشنبه (31 مه) تابعیت افتخاری را از او سلب کرد.

این پیشنهاد توسط مخالفان با امضای مدیران حزب دموکرات آنتونلا توکتو و استفانو پلوونی ارائه شد. “ما باید به نوعی از یک مورد دیگر Regeni جلوگیری کنیم. زکی بدون هیچ دلیلی در زندان مصر زندانی شد. این بیانیه ها در زمان طرح بود. با این حال ، در پاسخ به ابتکار عمل ، اکثریت ، چند دقیقه پس از نتیجه گیری شورای شهر ، برنامه دیگری را برای مقایسه پرونده مارکو زنارو ، تاجر ونیزی که در سودان به اتهامات مبهم دستگیر و دستگیر شد ، ارائه دادند. در نتیجه ، پیشنهاد این بازیکن 29 ساله با رای قاطع نمایندگان لیگ رد شد و جای خود را به اعلام صمیمیت صمیمیت با زکی داد.

اولین امضا کننده ، توکتو ، عصبانی شد: “این یک سیگنال قوی برای دادن بود. من سالها شورای شهر بوده ام اما انتظار چنین چیزی را نداشتم. انگیزه برای رد لیگ شمال دردناک بود. در مورد زنارو روشن است: “آنها دو واقعه کاملاً متفاوت را گرد هم آوردند و در مورد هر دو بحث کردند ، این نشان داد که کوچکترین تصوری از حقوق بشر وجود ندارد.” و توکتو نیز پیامی به رم فرستاد: “من وحشتناک می دانم که دولت ایتالیا قادر به انتقال امور نیست.”

زکی در 16 ژوئن 30 ساله خواهد شد ، احتمالاً در زندان ، و به همین مناسبت ، سازمان عفو ​​، ساردنیا ، شهرداری و دانشگاه بولونیا نمایشگاهی را در بولونیا با عنوان “پاتریک ، میراث بشریت” ترتیب دادند. نمایشگاهی واقع در محوطه بازی های سان لوکا ، که شامل چهره ها ، داستان ها و تجربیات 50 “زندانی عقیدتی” از 13 کشور مختلف است: از کارگردان مصری صنعا سیف گرفته تا بدنام الکسی ناوالنی در روسیه ، عبور از احمدرز جلالی در ایران به جاسوسی و خطر اعدام متهم شد. البته از جمله آنها پاتریک زکی است.

تنها چند روز پیش ، مادر و دوست دختر او توانستند در زندان به ملاقات او بروند ، جایی که دانش آموز گفت نامه ای به لیلیانا سگر نوشت و از او برای حمایت و عشق او تشکر کرد. در واقع ، سناتور ایتالیایی برای رای مثبت به این پیشنهاد در 14 آوریل به مجلس سنا رفت. با این حال ، زکی می خواهد نامه را شخصاً به سگر برساند ، در حالی که او دو هدیه به مادر و دوست دخترش داده است که شخصاً با “مجسمه سازی” صابون در زندان ساخته شده است.

رژیم السیسی او را در 7 فوریه سال 2020 زندانی کرد ، به عنوان مخالف متهم به شواهد متناقض در انتشار اخبار دروغ درباره دولت مصر و تحریک اعتراض و خشونت علیه نهادها. از آن لحظه به بعد ، هیچ روند واقعی وجود ندارد ، بلکه آزادی ها با به تعویق انداختن و تمدید بازداشت منکر می شوند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *