[ad_1]

سهولت رودی جولیانی ، وکیل ترامپ و مدتی مسئولیت امنیت سایبری ایالات متحده ، پیامی را از جیمز سالیوان مشهور منتشر کرد که شماره تلفن وی را نشان می داد. واقعاً خجالت آور است یکی: برای سطحی از امنیت که (تضمین نمی کند) گفتگوی وی را در معرض اطمینان قرار دهد ، شماره تلفن او را در معرض رحمت هرکسی قرار دهد که توییت او را در این شبکه اجتماعی ببیند. دوم ، محتوای پیام ، که – یک بار دیگر – به یک توطئه ادعا شده ضد آنتیفا در پشت اعتراضات کپیتول هیل در 6 ژانویه مربوط می شود.

همچنین بخوانید> راه های رودی (جولیانی): چهار روز پیش او در روشی بدون ماسک تف کرد

صدای جیر جیر رودی جولیانی ، چه آشفته ای است

برخی از طرفداران ترامپ – جولیانی در پیامی که در توییتر پیشنهاد داد – ادعا می کنند این آنتیفا بود که اعتراضات کاپیتول هیل را متحرک کرد. و این اطلاعات در مورد این موضوع قبلاً به کاش خاصی منتقل شده است (کسی خواست پشت این گزارش را ببیند کش پاتل ، رئیس ستاد وزیر دفاع موقت ایالات متحده ، اما این خبر بلافاصله تکذیب شد). ظاهراً ، این توئیت – با توجه به لحن و شیوه نامناسب که مورد توجه عموم قرار گرفت – بلافاصله توسط رودی جولیانی و کارمندان ارتباطات وی مستقیماً حذف شد.

این حادثه شرم آورتر می شود وقتی شما در نظر بگیرید که جیمز سالیوان برادر جان سالیوان است ، که دقیقاً لحظه شلیک یکی از قربانیان در 6 ژانویه ، اشلی بابیت ، جانباز سابق ، در حمله حمله کرد. در Capitol Hill. نقش مبهم جان سالیوان بقیه کارها را انجام داد. اما به نظر نمی رسید جولیانی اهمیتی بدهد: وی پیام را همراه با شماره تلفن در شواهد ذکر کرد و دلیل آن این بود که جنبش آنتیفا پشت آشوب های 6 ژانویه بوده است: “چون هیچ کس – جولیانی تعجب نمی کند – این مدارک را در جریان استیضاح نمی خواست. از ترامپ؟ “[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *